Statybinės technikos nuoma 

Siekiant greitai ir kokybiškai atlikti įvairius statybos darbus, reikalinga profesionali statybinė technika. Ji kainuoja brangiai, todėl jeigu jos nereikia nuolat, ją galite lengvai išsinuomoti. 

Nuomojama technika

3 tonų mini ekskavatorius puikiai pasitarnaus tiems, kam reikia atlikti įvairius žemės kasimo, krovimo ar planiravimo darbus. Taip pat suformuoti šlaitus, paruošti tvirtą pagrindą trinkelėms. Mini ekskavatorius puikiai tinka atvejais, kai darbus reikia atlikti nedidelėse ir siaurose teritorijose.

 

Tokiu atveju Jums nereikės rūpintis statybinės technikos priežiūra ir remontu. Be to, sutaupysite nemažai laiko, nes visa technika nuomojama su profesionaliais ir ilgametę darbo patirtį turinčiais operatoriais.

Įvairiems darbams statybų aikštelėje ar namų kieme palengvinti nuomojame 3 tonų mini ekskavatorių ir mini krautuvą „Bobcat“. Pastarasis yra geriausias pasirinkimas tiems, kam reikia pakrauti savivarčius, sulyginti birias medžiagas, tokias kaip juodžemis ar skalda, tolygiai paskirstyti gruntą po visą teritoriją, pervežti žvyrą ar žiemą nukasti sniegą nuo kiemo. Mini krautuvas yra nedidelis ir labai manevringas – puikiai pritaikytas dirbti tiek nedidelėse, tiek ir didelėse erdvėse.

Visa statybinė technika yra tvarkinga ir kruopščiai prižiūrima – reguliariai tikrinama, kad ją būtų galima išnuomoti vos prireikus. Paslaugas teikiame Vilniuje ir 100 km spinduliu aplink šalies sostinę.

Turite klausimų? 

Kitos mūsų paslaugos

Ardymas, demontavimas

Demontavimo ir ardymo darbai ne mažiau sudėtingi nei griovimo. Jiems atlikti taip pat reikalinga speciali ir galinga technika.

Mechanizuotas griovimas

Griovimas – labai atsakingas ir specialių žinių bei įgūdžių reikalaujantis darbas. Patikėję jį savo srities profesionalams.

Statybinio laužo išvežimas

Kiekvienas remontas, statybos, rekonstrukcija, ardymas ar demontavimas neatsiejami nuo statybinio laužo.

Apdailos darbai

Vidaus apdailos darbai didelio kruopštumo ir specifinių žinių reikalaujantis procesas. Juos reikėtų patikėti profesionalams.