Mechanizuotas griovimas

Griovimas – labai atsakingas ir specialių žinių bei įgūdžių reikalaujantis darbas. Patikėję jį savo srities profesionalams, būsite visiškai ramūs, kad net ir sudėtingiausios konstrukcijos statinys nuo žemės paviršiaus bus pašalintas greitai ir be priekaištų kokybei.  

Atliekamos paslaugos

Atliekame mechanizuoto griovimo darbus tiek pastato viduje, tiek išorėje. Nuo žemės paviršiaus šaliname:

  • gyvenamuosius, pramoninius ir gamybinius pastatus;
  • apleistus, avarinės būklės ir ūkinės paskirties statinius;
  • sodo namelius;
  • medinius ir mūrinius namus;
  • kitus statinius.

Visus darbus atliekame Vilniuje ir 100 km spinduliu aplink šalies sostinę. Pabaigę, sutvarkome aplinką – griovimo metu susidariusias statybines atliekas sukrauname į mikroautobusus ar konteinerius ir išvežame utilizuoti.

Jei nusprendėte atlikti kapitalinį gyvenamojo būsto ar komercinės paskirties patalpų remontą ir griauti laikančiąsias sienas ar pertvaras – Jums būtina patyrusių savo srities profesionalų pagalba. Nekokybiškai atlikti remonto darbai gali sukelti didelių nuostolių, dėl kurių nukentėtų ne tik Jūsų, bet ir kaimynų turtas. Lauko ir nešančių sienų griovimo darbus taip pat būtina palikti ilgametę patirtį statybų srityje sukaupusiems profesionalams. Patyrusių specialistų turimos žinios ir įgūdžiai, moderni ir galinga technika bei kokybiški darbo įrankiai leis pasiekti geriausią rezultatą, išvengiant bet kokių nemalonumų ir nesukeliant pavojaus aplinkiniams ir jų turtui.  

Turite klausimų? 

Kitos mūsų paslaugos

Ardymas, demontavimas

Demontavimo ir ardymo darbai ne mažiau sudėtingi nei griovimo. Jiems atlikti taip pat reikalinga speciali ir galinga technika.

Statybinio laužo išvežimas

Kiekvienas remontas, statybos, rekonstrukcija, ardymas ar demontavimas neatsiejami nuo statybinio laužo.

Statybinės technikos nuoma

Siekiant greitai ir kokybiškai atlikti įvairius statybos darbus, reikalinga profesionali statybinė technika. Ją galite išsinuomoti

Apdailos darbai

Vidaus apdailos darbai didelio kruopštumo ir specifinių žinių reikalaujantis procesas. Juos reikėtų patikėti profesionalams.