Apdailos darbai

Vidaus apdailos darbai – ypač didelio kruopštumo ir specifinių žinių reikalaujantis procesas. Siekiant kokybiško ir ilgalaikio rezultato, juos reikėtų patikėti šios srities profesionalams.

Atliekamos paslaugos

Tam, kad Jūs galėtumėte gyventi gražiuose ir jaukiuose namuose, atliekame visus vidaus apdailos darbus: lyginame lubas ir grindis, klijuojame plyteles, dedame laminatą ir parketlentes, glaistome, tinkuojame ir lyginame sienas, atliekame įvairius dažymo ir kitus darbus. Ilgametę darbo patirtį statybų srityje sukaupę meistrai leidžia užtikrinti kokybišką ir ilgaamžį rezultatą. Visus darbus atliekame naudodami tik profesionalius įrankius ir laiko patikrintas medžiagas.

Ilgametę darbo patirtį statybos darbų srityje sukaupę meistrai įvertins vidaus apdailos darbų poreikį ir atsižvelgę į individualius Jūsų poreikius ir galimybes, pasiūlys geriausią sprendimą.

Stogas – vienas svarbiausių pastato elementų. Jis užtikrina ne tik šio funkcionalumą, bet ir estetinį vaizdą. Patikėkite stogo įrengimo darbus profesionalams. Laiku ir kokybiškai atliekame visus darbus: montuojame įvairaus sudėtingumo stogus, įrengiame stogo karkasą, dengiame stogą betoninėmis ir keramikinėmis čerpėmis, skarda, gegnėmis ar kitomis dangomis, skardiname stogus ir kaminus, montuojame stoglangius ir lietaus nuvedimo sistemas, šiltiname ir renovuojame stogus ir kt. Mūsų komandoje dirba patikimi savo srities profesionalai. Stogo įrengimo darbams naudojame tik profesionalius įrankius ir medžiagas, todėl galime Jums užtikrinti ilgaamžį ir kokybišką rezultatą.

Leisti laiką lauko terasoje yra vienas smagiausių užsiėmimų šiltuoju metų laiku. Prieš įsirengiant poilsio erdvę, rekomenduojame gerai pagalvoti, kam ją naudosite. Nuo to priklausys terasos dydis. Kitas etapas – pasirinkti medžiagas ir surasti Jūsų idėją galinčius įgyvendinti profesionalius meistrus. Šioje vietoje mes ir susitinkame. Kokybiškai ir laiku atliksime visus lauko terasos įrengimo darbus nuo vietos matavimų iki laiptų ir turėklų įrengimo. Vidaus apdailos ir stogo įrengimo darbus atliekame Vilniuje ir 100 km spinduliu aplink šalies sostinę.

Turite klausimų? 

Kitos mūsų paslaugos

Ardymas, demontavimas

Demontavimo ir ardymo darbai ne mažiau sudėtingi nei griovimo. Jiems atlikti taip pat reikalinga speciali ir galinga technika.

Mechanizuotas griovimas

Griovimas – labai atsakingas ir specialių žinių bei įgūdžių reikalaujantis darbas. Patikėję jį savo srities profesionalams.

Statybinio laužo išvežimas

Kiekvienas remontas, statybos, rekonstrukcija, ardymas ar demontavimas neatsiejami nuo statybinio laužo.

Statybinės technikos nuoma

Siekiant greitai ir kokybiškai atlikti įvairius statybos darbus, reikalinga profesionali statybinė technika. Ją galite išsinuomoti.