Ardymas, demontavimas

Demontavimo ir ardymo darbai ne mažiau sudėtingi nei griovimo. Jiems atlikti taip pat reikalinga speciali ir galinga technika, profesionalūs įrankiai ir ilgametę patirtį statybų srityje sukaupę meistrai. 

Atliekamos paslaugos

Speciali technika ir profesionalūs darbo įrankiai leidžia garantuoti, kad visus darbus atliksime laiku ir be priekaištų kokybei. Ardome ir demontuojame:

  • gipso, betonines, stiklines, medines ir mūrines pertvaras;
  • stogą;
  • senas grindis;
  • lubas;
  • pamatus;
  • medinius ir mūro pastatus;
  • sodo namelius.

Pagrindinis skirtumas tarp šių dviejų sąvokų – demontuojant dažnai stengiamasi išsaugoti tam tikras statinių detales ir konstrukcijas, kai tuo metu griaunant, viskas be gailesčio šluojama nuo žemės paviršiaus.  

Jau daugiau nei šešerius metus atliekame įvairaus sudėtingumo ardymo ir demontavimo darbus. Paslaugas atliekame tiek privatiems, tiek ir juridiniams asmenims.

Visus darbus atliekame Vilniuje ir 100 km spinduliu aplink šalies sostinę. Pabaigę, sutvarkome aplinką – ardymo ir demontavimo metu susidariusias statybines atliekas sukrauname į mikroautobusus ar konteinerius ir išvežame utilizuoti. Visuose griovimo objektuose užtikriname saugumą.

Kiekviena situacija yra skirtinga, todėl ir sprendimo būdas parenkamas atsižvelgiant į susiklosčiusią padėtį. Susisiekite su mumis ir mes, išanalizavę Jūsų poreikius, pateiksime geriausią sprendimą nuo pat ardymo ir demontavimo darbų pradžios iki pabaigos.

Turite klausimų? 

Kitos mūsų paslaugos

Mechanizuotas griovimas

Griovimas – labai atsakingas ir specialių žinių bei įgūdžių reikalaujantis darbas. Patikėję jį savo srities profesionalams.

Statybinio laužo išvežimas

Kiekvienas remontas, statybos, rekonstrukcija, ardymas ar demontavimas neatsiejami nuo statybinio laužo.

Statybinės technikos nuoma

Siekiant greitai ir kokybiškai atlikti įvairius statybos darbus, reikalinga profesionali statybinė technika. Ją galite išsinuomoti

Apdailos darbai

Vidaus apdailos darbai didelio kruopštumo ir specifinių žinių reikalaujantis procesas. Juos reikėtų patikėti profesionalams.